Benden Bu Kadar….


Gece yine.. Ve soğuk.. Ama üşüyen sadece bedenim değil herşey buz gibi soğuk.. Amaçsız gayesiz dünya telaşı sadece. Gündelik işlerin günlük telaşı ve yarınsız..

Bekleyişin zamanı geldi herhalde her son yada her başlangıca bir dönüm noktası olarak.. Benden bu kadar artık. Pes etmekse eğer evet yok artık daha ötesi.. Varlığıma sebep herşey gibi.. Artık bütün kaleler zaptedildi… Ve buda hayatın hitabesi.. Sabah olur ve sonra günün yorgunluğu.. Sadece akşam karanlığını görmek uğruna bir hayat… Yarının anlamı bile yok veya sonraki zamanın.. Sebepsiz, nedensiz öylesine bir hayat..

Başlarken bitmişti belki herşey. Sıkıldım artık cümlesinin fazlalığı ile sonun başlangıcı.. Ve artık yok.. Artığı da kalmadı… Suskunluğum bir milyon adım daha ama sonu buraya kadar.. Benden bu kadar… Bu yolun sonu… Buraya kadar….

  Genel
28 03 2019


Benden Bu Kadar…. Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

facebook twitter ffozturk rss feed

HAKKIMDA

Eskiden bir kağıt.. bir kalem.. bir de sigaram.. diye başlayan şiirlerim vardı. yalnızlığımın tek dostu gecelerde karalanmış cümleler ile anlatmaya çalışırdım kendimi… Bazen umut olurdu her kelimem bazen de koca bir YOK luk...

DEVAMINI OKU


faruk öztürk
Bu sitenin tasarımı, kodlaması ve bilimum içeriği kopyalanabilir.
Sorun tam da burada başlıyor... kalem, sigara ve gecenin karanlığı...