Bana Dair

Belkide bir başlangıç…

 

Belki de diye başladık yazıya ama belkilerle devam etmek olur mu bilmiyorum. Yalovadayım şu an. Web Tabanlı içerik Geliştirme Kursu alıyoruz. Adobe firmasının programlarını öğrenip bu programlar aracılığıyla eğitime katkı sağlamaya çalışıyoruz… www.egitim.gov.tr de yer alan eğitim nesnelerine yenilerini eklemek adına o nesnelerin nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler veriliyor. Kursun şu an henüz çoook başlarındayız. Neyi ne kadar öğreneceğim onu da bilmiyorum ama bakalım artık..

 

 

Belki de diyerek başladım ama içimden gelen sadece belki de değil… Bilgisayar denen şu aletle günümün üçde birinden fazlası geçiyor. Ve sanırım ben bu işi yaparım. Belkide dememin sebebi belki de bu :) Action Script dilini öğrenip CS3 ile harikalar çıkarmaya başlayalım artık. Adobeye pek yabancı değilim o açıdan kendime güveniyorum. Genelde bilgisayar öğretmenleri var burada ama bakışlar ve sözler bilgilerini az da olsa yansıtıyor… Öğrenme adına geçen bu ömrün kısacık şu süresinde bir iki kelime öğrenip bunu aktarabilirsem ne mutlu bana…

Hizmetiçine ait tesislerin dinlenme odasında kağıt oynayan öğretmenlerimi seyrederek yazdığım şu yazıya son verirkene büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim.. :)

Saygılar efendim… (03 Şubat 2009)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir